27 жовтня 2015

Продовжується набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

armiya 

Чернівецький обласний військовий комісаріат інформує про продовження набору на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

 

Керівникам навчальних закладів району роз’яснено порядок проведення атестації педагогічних працівників

DSCN9608  Сьогодні, 27 жовтня, відбулося семінар-навчання з питань атестації педагогічних працівників для директорів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виховної роботи.  

Умови набуття громадянства України

pasport2   Громадянство є однією з істотних ознак державного суверенітету. Кожна держава визначає зміст прав і свобод громадян, межі їх здійснення, встановлює заборони та відповідальність за їх порушення, визначає порядок набуття й припинення громадянства.

Умови тимчасового перебування іноземців на території України

photo  Відповідно до п. 3 ст. 9 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» строк перебування іноземців та осіб без громадянства визначається візою, законодавством України чи міжнародним договором України, про це інформує Вижницький сектор управління державної міграційної служби в Чернівецькій області. 

На Буковині СБУ затримала на хабарі начальника відділу екологічної служби

habar ekolog 

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі начальника відділу Державної екологічної служби в Чернівецькій області.