жовтня 2015

30 жовтня 2015

До уваги споживачів області!

 gaz

З метою погашення заборгованості і забезпечення виконання договірних зобов’язань в частині оплати за спожиті енергоносії енергопостачальні компанії області наголошують на підвищенні платіжної дисципліни населенням.

 

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди Дня працівника соціальної сфери

soc vitannya 

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. 

29 жовтня 2015

Реформи Міністерства юстиції України щодо запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

reformy 

З метою впровадження нових реформ Міністерства юстиції України Чернівецька область долучилась до пілотного проекту «Екстериторіальність подання документів» в сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, про це інформує державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Вижницького районного управління юстиції Чернівецької області. 

 

На Буковині СБУ викрила підпільний цех з обробки бурштину

burwtyn5 

 

На Буковині Служба безпеки України викрила діяльність зловмисників, які підпільно переробляли бурштин.

 

Щодо врахування позитивних курсових різниць при визначенні доходу ФОП – платника єдиного податку

DPI  

Відповідно до ст.192 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 №436-IV законним платіжним засобом, обов’язковим до приймання за номінальною вартістю на всій території України, є грошова одиниця України - гривня. 

 

Новина для платників податку на прибуток

 prybutok

У зв'язку із внесенням змін до бюджетної класифікації наказом Міністерства фінансів України від 20.07.2015 № 651 "Про затвердження змін до бюджетної класифікації" у частині виключення кодів, передбачених для обліку надходжень авансових внесків з податку на прибуток підприємств, ДПІ у Вижницькому районі повідомляє, що Державною казначейською службою України 6 жовтня 2015здійснено закриття рахунків з обліку надходжень до бюджетів авансових внесків з податку на прибуток підприємств.

 

Щодо перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку

rahunok 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі повідомляє, що у разі наявності зайво зарахованих коштів на електронний рахунок, платник податків має право перерахувати такі кошти до бюджету або на поточний рахунок. 

 

Новації у поданні декларації з податку на прибуток

deklaraciya2015 

Законом України від 17.07.2015 № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», яким п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України доповнено новим абзацом, а саме: «Платник податку, який за підсумками першого кварталу (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового року) не отримав прибуток або отримав збиток, має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року та не сплачувати авансові внески: 

 

Податкова інспекція закликає завчасно поновити електронний цифровий підпис

134 

З 1 листопада 2013 року посилені сертифікати ключів формуються строком дії на два роки. Із закінченням терміну дії сертифікатів та особистих ключів платникам податків необхідно  звернутись для повторного їх виготовлення до сектору реєстрації користувачів ГУ ДФС у Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200 «А», кабінет 110, телефон (0372) 51-43-79. 

 

Щодо включення до доходу ФОП – платника єдиного податку третьої групи вартості відшкодованих комунальних послуг

budjet 

Згідно з п.292.1 ст.292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями доходом платника єдиного податку для фізичної особи - підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 Податкового кодексу.