12 січня 2016

На Вижниччині запровадили низку премій в галузі журналістики, культури та хореографічного мистецтва

premiya   Під час сьогоднішнього засідання сесії, народні обранці проголосували за заснування у Вижницькому районі низки премій.

СБУ затримала на хабарі посадовців одного з чернівецьких вишів

IMG 0615 

На Буковині співробітники Служби безпеки України затримала на хабарі начальника відділу одного з вищих навчальних закладів та його підлеглого.

 

Депутати районної ради внесли зміни до районного бюджету та затвердили Програму соціально-економічного розвитку на 2016 рік

DSCN9607  Сьогодні, 12 січня, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання четвертої сесії районної ради VII скликання. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Іван Рибак, перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк, депутати обласної ради Іван Шевчук та Микола Стринада. 

138-ми сім’ям військовослужбовців надано допомогу, за рахунок районної програми «Турбота», у розмірі 140 тисяч гривень

dopomoga2  Як інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в 2015 році за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» 571-му жителю району надано одноразову грошову допомогу на загальну суму понад 325 тисяч гривень.  

За сприяння СБУ маріупольські школярі відпочивають на Буковині (ФОТО)

2 

Співробітники Управлінь Служби безпеки України в Чернівецькій та Донецькій областях організували відпочинок на Буковині п’ятнадцятьом дітям з Маріуполя. 

 

На Буковині СБУ протидіє незаконному ввезенню автомобілів

tamojnya-avtomobili   

Співробітники управління Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з митницею активно протидіють незаконному ввезенню на територію нашої країни транспортних засобів особами, які мають подвійне громадянство.