18 січня 2016

Вижницькі рятувальники нагадують правила безпечного купання на Водохреща

kupannya 

19 січня відзначається величне свято Водохреща. В цей день освячується вода, а чимало людей занурюватимуться у холодну воду. Тому Вижницький районний сектор управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області звертається до людей з проханням обов’язково дотримуватися правил безпеки під час купання в холодній воді.  

 

Транслітерацію у нових паспортах можна перевірити на сайті міграційної служби

Apostile article 

На сайті міграційної служби запущено сервіс перевірки написання прізвища та імені латинськими літерами у паспорті громадянина України у формі картки та паспорті для виїзду за кордон.

 

Розпорядження від 16.01.2016р. №15

Про підготовку та підвищення кваліфікації керівних кадрів та фахівців у сфері цивільного захисту у Вижницькому районі в 2016 році

Завантажити

 

Розпорядження від 16.01.2016р. №14

Про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи

Завантажити

 

Розпорядження від 16.01.2016р. №12

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Вижницького району від 12 січня 2016 року

Завантажити

 

В.о. заступника начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Артем Котляр проведе виїзний прийом громадян у Вижниці

pruiom ses 

20 січня з 14.00 у приміщенні Вижницької районної державної адміністрації проводитиме виїзний прийом громадян в.о. заступника начальника управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області Котляр Артем Олександрович.

 

Розпорядження від 16.01.2016р. №11

Про відзначення у 2016 році в Вижницькому районі Дня Соборності України

Завантажити

 

Вижницький районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом

armiya 

Вижницький районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом у військові частини Чернівецької та інших областей України з числа громадян чоловічої та жіночої статі віком від 18 до 50 років.

 

Відділ культури запрошує переглянути вистави «Солодка Даруся» та «Інцидент»

teatr 

23-24 січня відбудеться перегляд вистав Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської «Солодка Даруся» та «Інцидент» в м. Чернівці (замовлення квитків у Вижницькому РБНТД). Телефон для довідок: 21240.