21 січня 2016

Вже з наступного місяця виплати військовим, задіяним у АТО, подвоюються – Віталій Ковальчук

47789 0 

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук відзначає, що підвищення з наступного місяця більше ніж вдвічі грошового забезпечення українським військовим, які протистоять агресору, відбулося завдяки активній позиції в цьому питанніПрезидента Петра Порошенка.

 

У Вижниці відбувся тренінг з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї

SAM 0648  Як інформує районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, вчора, 20 січня, у Вижницькій гімназії відбувся тренінг з питань репродуктивного здоров’я та планування сімї. 

ДФС Буковини: відкриті казначейські рахунки об’єднаних територіальних громад

rahunok 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, у зв’язку з об’єднанням у 2015 році територіальних громад сіл, селищ, міст з 5 січня 2016 року Державною казначейською службою України відкриті рахунки для зарахування надходжень до бюджетів об’єднаних територіальних громад згідно із переліком видів надходжень та рівнів бюджетів. 

 

ДФС Буковини: у січні 2016 року продовжують діяти попередні бюджетні рахунки

www 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області звертають увагу платників податків, що у січні 2016 році продовжують діяти попередні рахунки для сплати податків і зборів до державного й місцевого бюджетів та ЄСВ.

 

Для підприємців на загальній системі оподаткування у 2016 році збільшено ставки пдфо та знижено розмір єсв

ESV 

З 1 січня 2016 року Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII внесено низку змін до норм податкового законодавства.

 

Зміни до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість

el zvit  12.01.2016 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року №1177 «Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість» (далі – Постанова №1177),  

Щодо річного декларування з податку на прибуток

komiciya 

Шановні платники податку на прибуток, з 1 січня 2015 року кардинально змінено підходи щодо визначення об’єкта оподаткування. 

 

Про справляння єдиного податку платниками четвертої групи

podatky 

Державна фіскальна служба України з метою забезпечення виконання вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс) у частині справляння єдиного податку платниками четвертої групи повідомляє.

 

Електронні сервіси ДФС працюють для платників податків

dpi20152 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі нагадує платникам, що для якісного обслуговування та спрощення ведення бізнесу Державною фіскальною службою України запроваджено ряд сервісів, які діють на офіційному веб-порталі ДФС. 

 

Кампанія декларування доходів громадян у 2016 році

deklaraciya2015  З початку року стартувала кампанія декларування доходів громадян, одержаниху 2015 році, яка триватиме до 1 травня 2016 року.