29 січня 2016

Мультидисплінарна команда продовжує свою роботу

dopomoga15 

Як інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), цього тижня члени мультидисциплінарної команди, що діє при терцентрі, розпочали роботу в 2016 році з виїзду до підопічних сіл Лопушна та Долішній Шепіт.

 

У Вижниці обговорили питання об’єднання територіальних громад

gromady 

Вчора, 28 січня, відбулася робоча зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка з виконуючим обов’язки начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Володимиром Заверухою, начальником відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Христиною Марчук 

 

Карантин у школах району продовжено до 3 лютого

karantyn2 

На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні, 29 січня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка прийнято рішення продовжити карантин у школах району до 3 лютого 2016 року. 

 

У Вижницькій гімназії за кошти з державного бюджету закуплено нову комп’ютерну техніку та оновлено кабінет фізики

DSCN0152 

28 січня заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук перебував з робочим візитом на Вижниччині, де спільно з начальником відділу освіти Вижницької райдержадміністрації Михайлом Андричем відвідав Вижницьку гімназію.

 

Виступ Президента під час Уроку Мужності для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна та курсантів вищих військових навчальних закладів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

1410a8a4a59a2d3406ad988ab9495695 1454060975 

Дорогі ліцеїсти!

Панове майбутні високодостойні офіцери!

Скоро вже виповниться 100 років з дати легендарного бою під Крутами у нашій ще тодішній війні за свободу та незалежність України, яку вже навіть у нашій державі у сучасні часи багато хто з істориків з якоюсь сором'язливістю, якоюсь езоповою мовою називає українсько-більшовицькою або й взагалі громадянською. 

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

1498926 

Дорогі співвітчизники!

 

Сьогодні ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі. Вони є символом нескореного духу молодого покоління українців у боротьбі за власну державу.

 

Розпорядження від 27.01.2016р. №25

Про внесення змін до конкурсної комісії районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 13. 07. 2011 року №180