січня 2016

29 січня 2016

Мультидисплінарна команда продовжує свою роботу

dopomoga15 

Як інформує Вижницький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), цього тижня члени мультидисциплінарної команди, що діє при терцентрі, розпочали роботу в 2016 році з виїзду до підопічних сіл Лопушна та Долішній Шепіт.

 

У Вижниці обговорили питання об’єднання територіальних громад

gromady 

Вчора, 28 січня, відбулася робоча зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка з виконуючим обов’язки начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Володимиром Заверухою, начальником відділу з питань містобудівного кадастру та регіонального розвитку управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Христиною Марчук 

 

Карантин у школах району продовжено до 3 лютого

karantyn2 

На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні, 29 січня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Іллі Романюка прийнято рішення продовжити карантин у школах району до 3 лютого 2016 року. 

 

У Вижницькій гімназії за кошти з державного бюджету закуплено нову комп’ютерну техніку та оновлено кабінет фізики

DSCN0152 

28 січня заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Сенчук перебував з робочим візитом на Вижниччині, де спільно з начальником відділу освіти Вижницької райдержадміністрації Михайлом Андричем відвідав Вижницьку гімназію.

 

Виступ Президента під час Уроку Мужності для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна та курсантів вищих військових навчальних закладів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут

1410a8a4a59a2d3406ad988ab9495695 1454060975 

Дорогі ліцеїсти!

Панове майбутні високодостойні офіцери!

Скоро вже виповниться 100 років з дати легендарного бою під Крутами у нашій ще тодішній війні за свободу та незалежність України, яку вже навіть у нашій державі у сучасні часи багато хто з істориків з якоюсь сором'язливістю, якоюсь езоповою мовою називає українсько-більшовицькою або й взагалі громадянською. 

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

1498926 

Дорогі співвітчизники!

 

Сьогодні ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі. Вони є символом нескореного духу молодого покоління українців у боротьбі за власну державу.

 

Розпорядження від 27.01.2016р. №25

Про внесення змін до конкурсної комісії районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 13. 07. 2011 року №180