27 липня 2016

Представники крайової та районної влади зустрілися з керівниками агрохолдингу «Мрія»

DSCN1828 

Сьогодні, 27 липня, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Руслана Сенчука та голови районної ради Михайла Андрюка з керівниками агрохолдингу «Мрія» в Чернівецькій області - Геннадієм Підборним, Іваном Москалюком, Роман Павлюком. Участь у робочій зустрічі взяв директор  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Варжевський. 

 

Керівник та заступник керівника Кіцманської місцевої прокуратури проведуть прийом громадян у населених пунктах Вижницької, Кіцманскього та Путильського районів

pruiom ses 

Графік прийому громадян за місцем їх праці та проживання керівником та заступниками керівника Кіцманської місцевої прокуратури 

 

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку поблизу води

voda2 

З початку року на водних об’єктах області загинуло 18 осіб, з них одна дитина. Щоб відпочинок не перетворився на трагедію у Вижницькому секторі управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області закликають жителів району дотримуватися правил поведінки на воді і відпочивати лише у визначених для цього місцях. 

 

Завершено фінансування виплати пенсій

pensiya 

Як інформує управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, завершено фінансування пенсій за липень 2016 року. Пенсії виплачено своєчасно і в повному обсязі. Фінансування пенсій за серпень розпочнеться 04 серпня 2016 року.