липня 2016

30 липня 2016

Керівники району та деревообробники обговорили питання забезпечення місцевих підприємців лісосировиною

 DSCN1888 29 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука та голови районної ради Михайла Андрюка, за участі в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Романа Череватого, активу Асоціації деревообробників району, 

29 липня 2016

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisiya-dity2907  Сьогодні, 29 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

Прем'єр-міністр закликає громадян без зволікань звертатися за отриманням субсидій

www.kmu .gov .ua  1 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає громадян, плата яких за житлово-комунальні послуги сягає більше 15% доходу, скористатися державною системою субсидій.

 

28 липня 2016

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць з робочим візитом побувала на Вижниччині

DSCN1838  Вчора, 27 липня, на Вижниччині з робочим візитом перебувала директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць.  

В річки Черемош та Сірет випустять 80 тисяч мальків струмкової форелі

 DSCN1865

Сьогодні, 28 липня, на Вижниччині стартувала акція щодо зариблення гірських річок струмковою фореллю. Цей захід ДУ «Рибоводний форелевий завод «Лопушно» проводить вдруге. В річки двох районів, а це Вижницький та Путильський випустять більше 80 тисяч малька. 

 

На Буковині СБУ встановила чоловіка, який «замінував» крамницю

1 7 

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з поліцією встановили особу буковинця, який «замінував» сільську крамницю.

 

27 липня 2016

Представники крайової та районної влади зустрілися з керівниками агрохолдингу «Мрія»

DSCN1828 

Сьогодні, 27 липня, відбулася зустріч голови райдержадміністрації Руслана Сенчука та голови районної ради Михайла Андрюка з керівниками агрохолдингу «Мрія» в Чернівецькій області - Геннадієм Підборним, Іваном Москалюком, Роман Павлюком. Участь у робочій зустрічі взяв директор  Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Варжевський. 

 

Керівник та заступник керівника Кіцманської місцевої прокуратури проведуть прийом громадян у населених пунктах Вижницької, Кіцманскього та Путильського районів

pruiom ses 

Графік прийому громадян за місцем їх праці та проживання керівником та заступниками керівника Кіцманської місцевої прокуратури 

 

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку поблизу води

voda2 

З початку року на водних об’єктах області загинуло 18 осіб, з них одна дитина. Щоб відпочинок не перетворився на трагедію у Вижницькому секторі управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області закликають жителів району дотримуватися правил поведінки на воді і відпочивати лише у визначених для цього місцях. 

 

Завершено фінансування виплати пенсій

pensiya 

Як інформує управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, завершено фінансування пенсій за липень 2016 року. Пенсії виплачено своєчасно і в повному обсязі. Фінансування пенсій за серпень розпочнеться 04 серпня 2016 року.