серпня 2016

31 серпня 2016

До уваги споживачів електроенергії

214678 

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 №220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» встановлюються тарифи на електроенергію, що відпускається населенню, на період з 1 вересня 2016 року по 28 лютого 2017 року включно.

 

Проведено обстеження місць видалення відходів на теренах району

P1080222  29-30 серпня робоча група у складі спеціалістів відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби, відділу Держгеокадасту у Вижницькому районі провела обстеження місць видалення відходів на території Вижницького району. 

На Буковині СБУ знову запобігла контрабанді цигарок

SBU3108 

У смт Путила Чернівецької області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією зупинили легковик, в якому буковинець незаконно перевозив п'ятнадцять тисяч пачок цигарок без акцизних марок вартістю понад 250 тисяч гривень.

 

30 серпня 2016

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич поспілкувалася з освітянами Буковини

DSC 4146 

 Сьогодні, 30 серпня, у рамках робочого візиту Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич до Чернівецької області, у приміщенні Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась зустріч Міністра з освітянами, громадськими активістами Буковини.

 

У Пенсійному фонді інформують про те, коли українські жінки виходитимуть на «заслужений відпочинок»

pensiinui  Внаслідок поступового підвищення пенсійного віку для жінок з 1 жовтня 2011 року, на даний час право на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 57 з половиною років.  

На Буковині СБУ вилучила рекордну партію контрафактних цигарок

3008 

Рекордну партію цигарок без акцизних марок виявили співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та фіскальною службою у Новоселицькому районі Чернівецької області.

 

Дітям, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах вручили шкільне приладдя

SAM 1165  Напередодні 1 вересня, працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді передали шкільне приладдя дітям, які виховуються в родинах, що опинилися в складних життєвих обставинах.  

Учасники естафети «Всесвітній біг заради гармонії» пронесли Факел Миру Вижниччиною (ФОТО)

DSCN2576  Вчора, 29 серпня, на Вижниччину прибули учасники міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії». Акція стартувала в Рівному 24 серпня на День Незалежності, її маршрут проліг через Рівненщину, Тернопільщину і 29 серпня досяг Буковини.