01 вересня 2016

Реформа в початковій школі – перший крок до нової української школи

P60830-113414  Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, днями у залі засідань районної ради відбулась інструктивно-методична нарада з вчителями початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району з питань організаційно-методичного аспекту нового навчального року в початковій школі. 

Руслан Сенчук привітав студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва з Днем знань

DSCN2658 

1 вересня в парку імені Юрія Федьковича міста Вижниця студенти коледжу прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка зібралися на урочисту лінійку з нагоди Дня знань. Підтримуючи традицію, більшість студентів та викладачів прийшли цього дня у вишиванках.

 

Сьогодні у всіх загальноосвітніх закладах району пролунав перший дзвоник

DSCN2642 

Сьогодні, 1 вересня, у всіх загальноосвітніх закладах району відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань. Привітати школярів з початком нового навчального року завітали голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк та керівник апарату райдержадміністрації Микола Фуштей.

 

Привітання голови Вижницької районної державної адміністрації Руслана Сенчука з Днем знань

1veresnya 

 Шановні вчителі, дорогі батьки, учні !

Щиро вітаю вас із Днем знань!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.