06 вересня 2016

Підприємців Вижниччини привітали з професійним святом

P9065809 

Сьогодні у залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня підприємця. Привітали підприємців з професійним святом заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олег Стецевич, голова райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк. 

 

На нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Руслана Сенчука розглянуто низку актуальних питань життєдіяльності району

komisia 

Сьогодні, 6 вересня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ району. Участь у нараді взяв також заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич, який цього дня перебував з робочим візитом на Вижниччині та голова районної ради Михайло Андрюк. 

 

Делегація з Вижницького району побувала на ХХІІІ Міжнародному гуцульському фестивалі та фестивалі Гуцульська бриндзя (ФОТО)

1 

Цими вихідними в Рахові відбулись одразу два найбільші фестивалі: «ХХІІІ Міжнародний гуцульський фестиваль» та «Гуцульська бриндзя».

 

У районі триває підготовка до відзначення 65-ї річниці від дня народження Назарія Яремчука

N.Yaremchuk  Сьогодні, 6 вересня, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки заходів з нагоди 65-ї річниці від дня народження Народного артиста України Назарія Яремчука.  

За серпень 2016 року

Завантажити

 

Позитивна динаміка росту надходжень до місцевих бюджетів району зберігається

statustuka 03 

Як повідомляє фінансове управління районної державної адміністрації, до місцевих бюджетів району за січень-серпень 2016 року мобілізовано доходів у загальній сумі 48,5 млн.грн., що на 56,3% більше, ніж за відповідний період минулого року, абсолютний приріст надходжень склав 17,5 млн.грн.(у порівняльних умовах). 

 

Павло Розенко: Із травня цього року понад 500 тисяч українських родин звернулися за призначенням субсидії

70686983 

Із травня цього року за призначенням субсидії звернулося понад 500 тисяч українських родин. Про це в інтерв’ю 5 каналу заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.