07 вересня 2016

Малозабезпеченим жителям району призначено матеріальну допомогу на суму 36 100 грн.

Turbota 

Сьогодні, 7 вересня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Іллі Романюка відбулося чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району за рахунок районної комплексної програми «Турбота».

 

Одне гран-прі та три перших місця привезли з XXIII Міжнародного Гуцульського фестивалю аматори з Вижницького району

4 

Аматори з Вижницького району привезли чимало призових місць з XXIII Міжнародного Гуцульського фестивалю, про це інформують у відділі культури районної державної адміністрації. 

 

Вижницькі резервісти відправилися на Львівський полігон

rezervisty 

Військовослужбовців-резервістів наприкінці минулого тижня зібрали для військових навчань. Йдеться про резервістів, які вже мають бойовий досвід,отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей. Десятиденні збори відбуваються на полігоні 80-ї окремої десантно-штурмової бази, що на Львівщині

 

У Волоці реорганізовано школу І-ІІ ступенів у навчально-виховний комплекс. До кінця року заплановано відкрити дошкільну групу (ФОТО)

DSC 4986  Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, з 1 вересня 2016 року Волоцька ЗОШ І-ІІ ступенів реорганізована у Волоцький навчально-виховний комплекс І ступеня.