08 вересня 2016

Рятувальники закликають жителів Вижниччини не спалювати суху траву

trava08 

Щоденно пожежно-рятувальним підрозділам доводиться виїжджати на ліквідацію пожеж через спалювання сухої трави на відкритій території. 

 

Виграші та призи оподатковуються за ставкою 18 відсотків

 podatkova

Про це роз’яснюють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Так, згідно з п.п. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, пасивні доходи та доходи у вигляді виграшів, призів. 

 

БЦЖ надійде в область до кінця тижня. Наразі Буковина отримала вакцину проти дифтерії-правцю та від гепатиту В

2d9 

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я повідомило, що в Україну надійшло 2,5 млн. доз вакцини від туберкульозу (БЦЖ). Це партія вакцин, придбаних Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) на запит Міністерства охорони здоров’я врамках комплексної угоди з міжнародних закупівель.Окремі регіони України вже отримали дану вакцину. Буковина ще очікує її поставки.

 

Електронний сервіс допоможе перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат

RRO 

Наголошують фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області та інформують, що на офіційному порталі ДФСУ діє електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

 

Щоб звернутися до фіскальної служби за податковою знижкою залишилося менше чотирьох місяців

photo2  Буковинці які бажають скористатись правом на отримання податкової знижки за 2015 рік, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи.  

10 міфів про субсидії

 

 

У разі виникнення питань щодо оформлення субсидій – звертайтеся на “гарячу лінію” – 15-45.