15 вересня 2016

З 17 по 20 листопада у місті Стара Любовня проводитиметься ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

weselka peace copy copy 

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця», з 17 по 20 листопада у місті Стара Любовня (Словацька Республіка) проводитиметься ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

 

Про пенсію потрібно подбати заздалегідь

pensiya 

Кожному майбутньому пенсіонеру варто заздалегідь подбати про підготовку документів для призначення пенсії, на цьому наголошують в управлінні Пенсійного фонду у Вижницькому районі. 

 

Платники Вижницької ОДПІ наповнили бюджет на 244,9 мільйонів гривень

podatku 

Впродовж 8 місяців 2016 року податки та платежі рівномірно та ритмічно спрямовувалися як до державного бюджету, так і до місцевих. Так, до зведеного бюджету надійшло 244,6 млн. грн. податкових платежів, - інформує начальник Вижницької ОДПІ Андрій Угрин. Така сума податкових надходжень нинішнього року перевищує минулорічні на 72,0 млн. гривень. 

 

На Вижниччині стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») (ДОДАНО ФОТО)

100 7745   

Сьогодні, 15 вересня, у Вижниці стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2016.

На Буковині СБУ вилучила з незаконного обігу п’ять тон спирту

4 2 

Мікроавтобус, у якому перевозили близько п’яти тон спирту орієнтовною вартістю 520 тисяч гривень, затримали на Буковині  співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області спільно з фіскальною службою.