22 вересня 2016

У Вижницькому БДЮТ відбувся день «відкритих дверей»

BDIUT2016 

Минулого тижня Вижницький районний будинок дитячої та юнацької творчості запросив усіх охочих на свято «Де живуть чарівники» – день «відкритих дверей», який проходить щороку, розпочинаючи навчання у творчих гуртках, про це інформує відділ освіти районної державної адміністрації. 

 

«СТОП-КАДР» - всеукраїнський переможець

KVK2016 

Відділ освіти райдержадміністрації вітає славну команду «Стоп-кадр» з перемогою на 40-му Всеукраїнському зльоті юних інспекторів руху (ЮІР) та у фіналі 20-их Всеукраїнських змагань шкільних команд Клубу Веселих та Найкмітливіших ЮІРівців (КВН ЮІР). Творчих успіхів на сцені та за шкільними партами.

 

На засіданні восьмої сесії районної ради VII скликання депутати проголосували за зміни до районного бюджету, а також прийняли низку звернень до вищих органів влади

DSCN2803 

Сьогодні, 22 вересня, під керівництвом голови районної ради Михайла Андрюка відбулося засідання восьмої сесії районної ради VII скликання, участь в якому взяли перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, депутати обласної ради Андрій Андрюк та Юрій Гавриляк. 

 

Для отримання послуг електронного цифрового підпису фізичною особою та фізичною особою – підприємцем необхідно подати документи

el.pidpys 

Інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та наголошують, строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів становить 2 (два) роки з моменту їх формування. Відповідно до положень Регламенту АЦСК ІДД посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (http://acskidd.gov.ua).

 

Приватний підприємець, за найманих осіб, сплачує та подає звітність по ЄСВ за своїм місцем реєстрації

zvirka 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до п. 65.1 ст. 65 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) взяття на облік фізичних осіб - підприємців у контролюючих органах здійснюється за місцем їх державної реєстрації на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором згідно із Законом України від 15 травня 2003 року № 755-ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями.

 

Спілкування онлайн - сучасний та зручний формат комунікації податківців Буковини з платниками податків

www 

Оскільки таке контактування податківців із бізнес - спільнотою це вимога сьогодення, адже дозволяє надавати платникам запитання та отримувати відповіді в зручний для них час, фахівці фіскальної служби області за допомогою Інтернет – ресурсу «Новини Чернівців 0372 UA» у рубриці «Фіскальна служба online» нещодавно спілкувались з підприємництвом регіону он-лайн. Всі бажаючі мали можливість свої запитання попередньо надсилати на сайт, а також у визначений час телефонувати до фіскальної служби.

 

Фіскальна служба не видає довідки фізичній особі, про те, що вона не зареєстрована як суб’єкт господарювання

podatkova14 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області зазначають, що відповідно до п. 1 ст. 1 Закону України «Про адміністративні послуги» від 06 вересня 2012 року № 5203-VI зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 5203) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону. 

 

Протидія податковим правопорушенням

admin2014 

Одним з основних завдань податкових та митних органів ДФС України є упередження та протидія податковим та митним правопорушенням.

 

Детінізація заробітної плати

 zp2015

Нині працівники органів ДФС приділяють особливу увагу та вживають усі необхідні заходи для виявлення недобросовісних роботодавців, які не забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати найманим працівникам, виплачують її «в конвертах», або ж ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують робітників працювати за невелику зарплату. Фахівці Вижницької ОДПІ, зокрема, проводять аналіз причин виникнення заборгованості, вивчають показники фінансово - господарської діяльності підприємств-боржників, вживають спільних заходів з органами місцевої влади.