26 вересня 2016

Відбулася фінальна частина районних змагань серед ФСК населених пунктів

Xg6Mu0j2 2E  25 вересня у селі Іспас відбулася фінальна частина районних змагань серед фізкультурно-спортивних клубів населених пунктів. Спортсмени змагалися у таких видах спорту: легкоатлетичний крос; «Тато, мама, я – спортивна сімя»; волейбол; перетягування линви.  

На Буковині СБУ затримала фінансиста терористів

5 2 

Зловмисника, який постачав бойовикам терористичної організації «ЛНР» готівку у великих масштабах, затримала на Буковині Служба безпеки України. 

 

У районній державній адміністрації обговорили питання стану готовності закладів соціально-культурної сфери до початку опалювального сезону 2016-2017 років

opalennya 4 

Сьогодні, 26 вересня, під час апаратної наради, яку провів голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук йшлося про стан підготовки до нового опалювального сезону. 

 

Фермерські господарства району представили свою продукцію на обласному сільськогосподарському ярмарку «Буковинська осінь»

image 3 

25 вересня в селі Реваківці Кіцманського району на території кінно-спортивного клубу «Буковинська Троя» відбувся обласний  агропромисловий  ярмарок «Буковинська осінь-2016», на якому було представлено продукцію сільгосптоваровиробників та переробників сільськогосподарської продукції, в якому брали участь і представники нашого району.

 

Розпорядження від 26.09.2016р. №263

Про план роботи районної державної адміністрації на IV квартал 2016 року