27 вересня 2016

З нагоди Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні керівники району та працівники сфери туризму зустрілися за «круглим столом», де обговорили проблемні питання галузі і окреслили шляхи їх вирішення

DSCN2826 

З нагоди Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук та голова районної ради Михайло Андрюк зустрілися за «круглим столом» із керівниками та власниками організацій, садиб, які працюють у галузі туризму. 

 

В районному Казначействі працює «гаряча телефонна лінія»

telefon 2  В управлінні Державної казначейської служби України у Вижницькому районі Чернівецької області функціонує «гаряча» телефонна лінія для надання довідково-консультативної допомоги, прийняття звернень, заяв громадян, що стосуються діяльності управління.  

Рятувальники навчають жителів району правил пожежної безпеки

IMG 1759  Як свідчить статистика, із настанням похолодання різко збільшується кількість пожеж, причиною виникнення яких стає порушення правил користування електрообігрівальними приладами та пічним опаленням. 

Про зміни в законодавстві щодо нарахування субсидій та підготовку до опалювального сезону йшлося на нараді з працівниками Вижницького територіального центру соціального обслуговування

14492422 1132643543486833 7741211414164274920 n 

Сьогодні, 27 вересня, відбулася нарада колективу Вижницького територіального центру соціального обслуговування, за участю голови районної ради Михайла Андрюка та начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Оксани Войтенко.

 

Рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час опалювального сезону

opalennya 

Як інформує Вижницький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області, пожежі часто виникають через порушення правил безпеки під час опалювального сезону при експлуатації печей, грубок, газових плит.

 

З початку року служба зайнятості працевлаштувала 117 учасників АТО

armiya 

За 8 місяців  цього року в центрах зайнятості Чернівецької області перебували на обліку 965 учасників АТО, з них вдалося працевлаштувати 117 осіб.

 

Аматори Вижниччини з творчим концертом побували у Молдові (ФОТО)

DSC08526  Цими вихідними творча делегація з Вижниччини побувала у селі Стольнічени Єдинецького району (Молдова), на запрошення місцевої ради. Метою візиту є популяризація української культури, налагодження дружніх стосунків та відзначення Дня села Стольнічени. 

Роботодавці Буковини мають близько тисячі вакансій

CZ2016 

Як повідомляє в.о. директора обласного центру зайнятості Роман Криган на підприємствах Чернівецької області служба зайнятості пропонує сьогодні 953 актуальні вакансії із заробітними платами до семи тисяч гривень.