04 жовтня 2016

Комісія з питань захисту прав дитини розглянула 11 матеріалів щодо захисту прав та законних інтересів дітей

dity 

Сьогодні, 04 жовтня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Руслана Сенчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. 

 

Вихованці Вижницької ДЮСШ Юрій Томюк та Вадим Клим – чемпіони Міжнародного турніру SMITHFIELD BOX FEST 2016

IMG 1591  З 28 вересня по 2 жовтня в столиці Ірландії Дублін проходив 9 традиційний Міжнародний турнір SMITHFIELD BOX FEST 2016, в якому взяли участь 320 боксерів з Німеччини, Англії, Італії, Данії, Польщі, Литви, Латвії, Ірландії та України.  

Під час конференції, педагоги району обмінювалися досвідом та визначали найбільш дієві методики позакласної роботи з учнями, які сприяють вивченню іноземних мов

P9275898  У Вижницькій гімназії відбулась конференція вчителів англійської мови району на тему: «Сучасні методи викладання та позакласної роботи». Кращі педагоги району обговорювали проблеми, обмінювалися досвідом та визначали найбільш дієві методики позакласної роботи з учнями, які сприяють вивченню іноземних мов. Адже цей рік в Україні проголошено «Роком англійської мови».  

Завершується підготовка до другого етапу запровадження паспорта-картки

pasport kartka  Паспорт громадянина України у формі картки з електронним безконтактним носієм видається з січня 2016 року особам, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше.