17 жовтня 2016

Завтра Вижниччину відвідає голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук

1810   

Завтра, 18 жовтня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук здійснить робочу поїздку до Вижницького району.

Голова райдержадміністрації Руслан Сенчук провів особистий прийом громадян

pruyom 30 

Сьогодні, 17 жовтня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів особистий прийом громадян. Впродовж дня до керівника району звернулося 6 жителів Вижниччини. Клопотання громадян стосувалися зокрема, питань земельних відносин, соціального забезпечення учасників АТО тощо.

 

«Горнусь до тебе, Україно!», під такою назвою у Вижниці відбувся концерт народного артиста України Павла Дворського (ФОТО)

P1380876  16 жовтня 2016 року у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся творчий концерт народного артиста України Павла Дворського «Горнусь до тебе, Україно!», що  проходив в рамках 40-річчя творчої діяльності співака. 

«Спрощенці» з обсягом доходу понад 1 мільйон гривень мають застосовувати РРО з 1 жовтня

RRO1 

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області нагадують - Податковим кодексом України передбачено, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 мільйон гривень для платника єдиного податку II та III груп (фізичної особи-підприємця) незалежно від обраного виду діяльності застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим (п.296.10 ст.296 ПКУ)

 

Як у Вижниці відзначили День захисника України (ФОТО)

P1380664 

У п’ятницю, 14 жовтня, представники влади, учасники АТО, громадськість біля символічної могили на околиці Вижниці вшанували світлу пам'ять усіх земляків, які поклали своє життя за волю та суверенність України ще з часів козацької доби до сьогодення. 

 

Пам'ятка працюючому пенсіонеру

pensiya 

Отримуєте пенсію та продовжуєте працювати? Для попередження непорозумінь та переплат пенсійних коштів просимо з максимальною відповідальністю віднестись до свого обов’язку вчасно повідомляти органи Пенсійного фонду про прийом на роботу (реєстрацію підприємницької діяльності) чи звільнення з роботи.