25 жовтня 2016

Фінансування виплати пенсій за жовтень завершено

podatkova 

Як інформує управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, завершено фінансування пенсій за жовтень 2016 року. Пенсії виплачено своєчасно і в повному обсязі. Фінансування пенсій за листопад розпочнеться 04 листопада 2016 року.

 

 

Робота з іноземцями – це насамперед безпека суспільства та імідж України у світовому співтоваристві

2510 

З кожним роком збільшується кількість іноземних громадян, які працюють на Буковині.  Трудові відносини з іноземними громадянами, мають свої особливості. Одним з питань, які постають, під час оформлення іноземців на роботу є отримання дозволу на працевлаштування. 

 

Жовтневі перемоги вихованців Вижницької районної ДЮСШ

medali   

7-8 жовтня в м.Тернопіль  проводився ІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  серед кадетів та кадеток 2000-2001 року народження та молодших юнаків і дівчат 2005-2006 р.н. «Кубок голови м. Тернополя – 2016».

Завдання служби зайнятості – знайти роботу, яка дозволить жити безбідно

zayavu-pro-priyom-na-robotu  20 жовтня 2016 року в рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю в Чернівецькому обласному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Зайнятість - гарантія гідної праці та захисту».  

Вижницькі рятувальники долучилися до пошуку людей, які у неділю загубилися у лісі на Глибоччині

IMG 7745 

Вчора, 24 жовтня, близько 13 години у лісовому масиві с. Тарашани Глибоцького району після тривалих пошуків було знайдено чотирьох буковинців, які загубилися у лісі минулої доби. Постраждалих на місці події оглянули медики. 

 

Програма відкритого фестивалю-конкурсу виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас»

AFISHA 

3 листопада

17.00 – відкриття символічного знака Темістоклю Вірсті.

18.00 – урочисте відкриття фестивалю-конкурсу ім. Н. Яремчука «Пісня буде поміж нас» (м. Вижниця, районний Будинок народної творчості та дозвілля).

 

3-6 листопада у Вижниці відбудеться відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука

Yaremchuk Nazary 

З нагоди 65-річчя від дня народження співака, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука 3-6 листопада у Вижниці відбудеться відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас». Станом на сьогодні заявки про участь у фестивалі надіслало вже 30 учасників з різних регіонів України. 

 

На Буковині за матеріалами СБУ засуджено ще одного організатора каналу незаконного переправлення нелегалів

nelegaly 

Набув чинності вирок Глибоцького районного суду Чернівецької області стосовно буковинця, який разом зі спільниками організував канал незаконного переправлення іноземних громадян через державний кордон України до країн ЄС.

 

Переваги користування Веб-порталом Пенсійного фонду

 www  

Управління Пенсійного фонду України в Вижницькому районі нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.