27 жовтня 2016

Розроблено проект Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства

go 

Відділом комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, спільно з координаційною радою сприяння розвитку громадянського суспільства, представниками громадських організацій розроблено проект Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області на 2017-2020 роки.

 

Павло Розенко: Зростання мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року не вплине на розмір субсидії, призначеної в цьому опалювальному сезоні

podatkova 

Зростання мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень не вплине на розмір субсидії, призначеної в опалювальному сезоні 2016-2017 років.  Про це журналістам після засідання Уряду заявив Віце-прем'єр-міністр України  Павло Розенко.

 

Платник єдиного податку другої групи не може надавати послуги особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність

podatkova 

Фахівці ДФС Буковини зазначають, згідно з п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

 

Сума нарахованого доходу яка відображається у рядку «Військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ

vijskovyj zbir 

Фахівці ДФС Буковини зазначають, що порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ (далі – розділ II) визначено п. 3.11 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, зокрема:

 

Контролюючий орган має право анулювати реєстрацію платника єдиного податку першої або другої групи у разі надання ним послуг іншим особам, ніж передбачено умовами перебування у вказаних групах

admin2014   

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області розяснюють, що відповідно до п.п. 1, 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) однією з умов перебування фізичних осіб – підприємців на першій групі платників єдиного податку є здійснення господарської діяльності з надання побутових послуг населенню, а на другій групі - здійснення господарської діяльності з надання послуг платникам єдиного податку та/або населенню.

Платники єдиного податку третьої групи, повинні подавати податкову декларацію платника ЄП незалежно від наявності показників або об’єктів, які підлягають декларуванню

podatkova 

Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (п. 49.2 ст. 49 ПКУ).

 

Відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення в районі пісенного фестивалю імені Назарія Яремчука

DSCN3356 

26 жовтня голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів засідання організаційного комітету з підготовки фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні ім. Назарія Яремчука. Захід відбудеться 3-6 листопада у Вижниці. 

 

У Вижниці відзначать День визволення України від фашистських загарбників

vuzvolennia 

Завтра, 28 жовтня, у Вижницькій районній бібліотеці відбудеться захід присвячений річниці визволення України від фашистських загарбників. В рамках заходу буде покладено квіти до Братської могили загиблих воїнів.

Початок о 12.00 

 

Служба зайнятості допомагає учнівській молоді обрати професію

K5eDTZTzCWg   

Незабаром учні випускних класів отримають атестати та їм доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього. Роботу служби зайнятості із учнівською молоддю та як  у майбутньому не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом, прокоментував директор Чернівецького обласного центру зайнятості Роман Криган.