жовтня 2016

31 жовтня 2016

«Бабинські свашки» – на телепередачі «Фольк-мюзік»

WP 20161019 16 15 13 Pro 

Цікавою та змістовною стала поїздка учасників аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Бабинські свашки» з села Бабино Вижницького району (керівник - Фрозина Вірста) до Києва.

 

Руслан Сенчук: Інтереси та права дітей повинні стояти на першому місці

dity3110 

Сьогодні, 31 жовтня, голова районної державної адміністрації Руслан Сенчук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули 10 питань, які стосувалися, зокрема, встановлення порядку побачень одного з батьків з дитиною, доцільність позбавлення батьківських прав.

 

Реформа служби зайнятості посилить роботу з обслуговування клієнтів

pa280039 

28 жовтня на базі Вижницького районного центру зайнятості  відбулась нарада директорів базових центрів зайнятості Чернівецької області під головуванням директора обласного центру зайнятості Романа Кригана та за участю начальників відділів обласного центру зайнятості.

 

28 жовтня 2016

Відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

 DSCN3363

27 жовтня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

 

Обговорено питання забезпечення організаційної роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад району на 2017 рік

DSCN3306  Днями відбулася семінар-нарада з питань забезпечення організаційної роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад району на 2017 рік.  

У Вижниці відзначили День визволення України від фашистських загарбників (ФОТО)

DSCN3372 

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Вижниці відбулися заходи, у ході яких було вшановано ветеранів та військових, полеглих у роки Другої світової війни.