Керівник району зустрівся з директором ТОВ «Мрія Глибоччини», яке є найбільшим орендатором району

zystri4 Mria   Сьогодні, 9 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів зустріч з директором ТОВ «Мрія Глибоччини» Олександром Голодюком. На сьогоднішній день, дане господарством є найбільшим орендатором на теренах району, яке орендує 3548 га у 6 населених пунктах (Мілієве, Іспас, Берегомет, Лукавці, Черешенька, Чорногузи).

За словами керівника Олександра Голоднюка, на сьогоднішній день, завершено збір врожаю, цього року врожайність складає 40,6 ц/га. Наразі вже засіяно 1760 га озимих зернових, з них: 700 га під озиму пшеницю, 1060 - озимий ячмінь, крім того 1680 га озимого ріпаку.  

Василь Ткачук відзначив, що співпрацю з ТОВ «Мрія Глибоччини» налагоджено, дане господарство виконує вчасно всі агротехнічні заходи, в свою чергу влада району створила сприятливі умови для розвитку аграріїв.

«Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості реалізації агропромислового потенціалу країни для подальшого розвитку економіки. – зауважив Василь Ткачук. – Враховуючи те, що наш район є сільськогосподарським, увага районної влади приділена як галузі так, і селянам. Сьогодні можна гордитися здобутками господарств району, адже за рівнем врожайності Вижниччина посіла І місце серед районів області».

В рамках зустрічі обговорено питання щодо виплати орендної плати за користування земельними частками. За станом на сьогодні, виплачено 95% за паї, решту буде виплачено найближчим часом. Керівник району акцентував на своєчасній виплаті за користування паями.

Відтак, обговорено питання соціально-економічного розвитку району. Враховуючи ситуацію з Вижницькою школою, яка минулого тижня постраждала від пожежі, було розглянуто питання щодо надання допомоги ТОВ «Мрія Глибоччини» у реконструкції закладу.