На Вижниччині створено дитячий будинок сімейного типу

DBST   

За повідомленням служби у справах дітей, у селі Замостя створено дитячий будинок сімейного типу, де влаштовано на спільне проживання та виховання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Згідно розпорядження районної державної адміністрації про переведення прийомної сім’ї у статус дитячого будинку сімейного типу, у селі Замостя влаштовано на виховання та спільне проживання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування», - повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лідія Мельничук.

За її словами, влаштовані діти є рідними сестрами, крім того в даній сім’ї виховується вже троє дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Президент України Віктор Янукович в проголошених ним соціальних ініціативах приділяє особливу увагу забезпеченню права кожної дитини на виховання в сім’ї», - зауважила посадовець. - У районі проводиться цілеспрямований комплекс заходів щодо забезпечення права кожної дитини-сироти і дітей, позбавлених батьківського піклування бути усиновленими або виховуватися у прийомних сім’ях.

Станом на сьогодні, у Вижницькому районі функціонують 3 дитячі будинки сімейного типу, у яких виховується 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 8 прийомних сімей, де перебуває 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За цей рік створено 1 прийомну сімю у с. Замостя, яка взяла на виховання 4 дітей, 1 дитячий будинок сімейного типу та до дитячого будинку сімейного типу довлаштовано 3-х дітей.