Подолання та запобігання бідності, створення умов для гідної праці – пріоритет роботи крайової влади

dsc 0146 3   

Вчора, 17 жовтня, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Петро Рева провів нараду з працівниками департаменту соціального захисту населення з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю – йшлося про впровадження нових механізмів подолання та запобігання бідності, створення умов для гідної праці.

«На виконання Державної цільової програми в області розроблене розпорядження, яким затверджено заходи з подолання та запобігання бідності на Буковині – це і сприяння економічному розвитку регіону, підвищення рівня зайнятості населення, розвиток ринку праці та системи соціального страхування, - зазначив Петро Рева. – Проте, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, його завдання і доручення, в області вживаються не тільки превентивні заходи, а й ті, які направлені на подолання цього ганебного явища. Це, в першу чергу, надання адресних соціальних допомог та послуг, підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями, безробітних, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

 

За його словами, крайова влада приділяє особливу увагу вирішенню проблем малозахищених буковинців і дбає, аби краяни, які опинилися у складних життєвих обставинах, відчували підтримку влади.

 

Під час наради йшлося і про заходи, які вживаються профільними відомствами в цьому напрямку – роботу комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні та майнові паї, а також роботу департаменту соцзахисту щодо підвищення рівня оплати праці та легалізації заробітної плати і зайнятості буковинців, створення нових робочих місць.