Ремонт дороги державного значення у місті Вашківці триває

dorogu 12   

Вчора, 17 жовтня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук перевірив хід виконання робіт з ремонту дороги державного значення у місті Вашківці. На сьогоднішній день, тривають підготовчі роботи щодо настилання асфальтобетонної суміші.

Влітку цього року було складено кошторисну документацію на ремонт дороги, проведено процедуру закупівлі, за результатами якої визначено переможця торгів ТДВ «ШБУ-60», укладено договір. У вересні 2013 року підрядник приступив до виконання робіт, але за браком власних обігових коштів був змушений припинити роботи. 9 жовтня Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області виплатила аванс підрядній організації, яка 10 жовтня відновила роботи на об’єкті.

«Загальна вартість ремонту дороги складає 2 млн. 400 тис. грн. За станом на сьогодні роботи тривають, але разом з тим, є ряд зауважень до системи водовідведення, що створює незручності для місцевого населення», - зауважив керівник району. – «Паралельно відремонтовано ряд комунальних доріг у населених пунктах району. На сьогоднішній день, залишається проблема щодо ремонту об’їзної дороги у місті Вижниця, с. Велике. Як відомо Президент України Віктор Янукович стан справ, що склалися у сфері дорожнього господарства назвав неприпустимим – і питання відновлення та будівництва доріг визначив одним з головних завдань виконавчої влади на 2014 р.», - сказав Василь Ткачук.