Для фахівців з соціальної роботи проведено семінар-навчання

seminar 4   

Про взаємодію суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах йшлося на семінарі, сьогодні, 17 жовтня, організаторами якого виступив Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Участь у заході взяли заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон, працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, фахівці з соціальної роботи центру, представники відповідних служб району.

Тетяна Тирон зауважила, шо Президент України в соціальних ініціативах наголошує на тому, аби найбільш вразливі верстви населення відчували підтримку держави, тому одним з пріоритетних напрямків роботи фахівців з соціальної роботи центру є забезпечення зайнятості та підтримка дітей-інвалідів, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З цією метою за рік здійснено 1953 соціальних інспектувань сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та 287 дітей-інвалідів, залучено до реабілітаційних програм 32 дітей, які отримали сприяння в отриманні спеціального обладнання через управління соціального захисту населення. Працює телефон «Довіри». 

В рамках навчання було дано оцінку діяльності фахівців з соціальнох роботи, проаналізовано співпрацю психологічної служби, кримінальної міліції у справах дітей з фахівцями з соціальної роботи. Також розглянуто питання щодо державних допомог сімям з дітьми, пільг багатодітним сімям.