Про підвищення рівня життя ветеранів Великої Вітчизняної війни йшлося на апаратній нараді

narada 17   

Сьогодні, 29 жовтня, на апаратній нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку йшлося про роботу щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни в рамках реалізації завдань та доручень Президента України.

 

За словами Василя Миколайовича у районі зусиллями працівників державних структур, органів самоврядування, депутатів усіх рівнів робиться все можливе аби якнайкраще виконати ініціативи Президента і завдання щодо соціального супроводу ветеранів війни і збереження пам'яті про ті буремні роки.

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Войтенко, за станом на сьогодні, на обліку в управлінні соціального захисту перебуває 1994 ветерани.

Впровадження інформаційної системи ЄДАРП   та її наповнення необхідною інформацією про пільгові категорії громадян проводиться в повному обсязі і оновлюється постійно.

   Станом на 1 жовтня 2013 року нараховано пільг окремим категоріям громадян за рахунок субвенції з державного бюджету – 3789,50 тис. грн., профінансовано – 3977,00 тис. грн. (в т.ч. заборгованість минулого року 427,7 тис. грн.) , заборгованість - 240,20 тис. грн. Видано 31 путівку інвалідам загального захворювання та 13 путівок інвалідам ВВв, які отримані з Міністерства праці .

     До Дня Перемоги виплачено одноразову грошову допомогу 1977 ветеранам війни на суму 582,5 тис.грн. Проводиться видача ВВв пільгових талонів на проїзд – 100% 15 шт. та 50% - 38 шт., грошової компенсації на поховання учасників бойових дій.

Керівник району звернув увагу і на соціальному супроводі ветеранів та медичному обслуговуванні.

«Підвищення рівня життя ветеранів, вирішення питань щодо покращення житлових і побутових умов, забезпечення ветеранів висококваліфікованою медичною допомогою пріоритетні завдання, які ставить Глава держави перед органами виконавчої влади у Програмі «Україна для людей». Тому виконання цих завдань перебуває на постійному контролі влади району», - сказав Василь Ткачук.