ДПІ у Вижницькому районі інформує про нові правила заповнення платіжних документів у разі сплати бюджетних платежів

narada 2   

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 за №609 затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який набрав чинності з 26 листопада 2013 року. 

Найважливішими новаціями є зміна алгоритму заповнення поля „Призначення платежу”, а точніше - поля №3.

При заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками, адже це може трактуватися як заповнення з порушенням (пункту 8 Порядку). В такому разі документ на переказ приймається до виконання, але при цьому гроші автоматично зараховуються в якості сплати податків, зборів, єдиного внеску (код 101), незалежно від коду, зазначеного в платіжці.

Істотних правок зазнав Список кодів видів сплати. В нього додано нові коди за митними платежами (код 350-359), за податками і зборами (коди 128 та 160), що застосовуються при сплаті грошових зобов'язань, визначених за результатами перевірок. Окрім цього, деякі коди виключені (106, 117, 136, 137, 145, 146), а низку назв видів сплати відкориговано. Разом з тим, найбільш використовувані коди залишились практично без змін.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру обсуговування платників ДПІ у Вижницькому районі за адресою : м.Вижниця, вул.Буковинська, 14, телефон для довідок – 2-23-89.