Михайло Папієв: Крайова влада виконує своє основне завдання –забезпечення безперебійної роботи усіх систем життєзабезпечення

img 4947 1  «Мітинги-мітингами, а життя продовжується. Крайова влада виконує своє основне завдання – збереження стабільності в регіоні та забезпечення безперебійної роботи усіх систем життєзабезпечення, - сказав сьогодні, 9 грудня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час брифінгу для представників засобів масової інформації. 

- Житлово-комунальний сектор на сто відсотків готовий до пониження температури, дорожня техніка – до можливих опадів і погіршення погодних умов. Виплата пенсій, заробітних плат та соціальних допомог в краї здійснюється вчасно та у повному обсязі, незважаючи на соціально-політичну ситуацію». Він підкреслив, що збереження звичного режиму роботи в усіх сферах та галузях - найважливіша робота органів регіональної і місцевої влади, адже від цього безпосередньо залежить добробут буковинців, їх спокій та настрій.

 

Окрім цього, за словами Михайла Папієва, Буковина починає готуватись до новорічно-різдвяних свят. «На апаратній нараді мені доповіли, що у навчальних закладах області розпочалась підготовка до святкування Св. Миколая, і ми вже піклуємось над тим, аби усі діти Буковини до цього свята отримали подарунки», - сказав він. Михайло Папієв також повідомив, що цього тижня він планує зустрітись з афганськими та чорнобильськими організаціями області. «Ми й надалі будемо продовжувати спілкуватись з громадським сектором – крайова влада відкрита до конструктивного діалогу. Як ви знаєте, я ініціював проведення круглого столу національного порозуміння», - підсумував він.