Георгій Галиць: Буковинські діти до Дня Св. Миколая мають отримати подарунки та відчути увагу з боку дорослих

 ditu162  

«Цього тижня відзначається одне з найулюбленіших та найбажаніших свят української дітвори – День Святого Миколая, і ми маємо справдити очікування наших дітей, насамперед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – вони повинні отримати, звісно, подарунки, позитивні емоції, належну увагу від дорослих, - сказав на сьогоднішній апаратній нараді перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць.

– Це і добра нагода та привід для кожного з нас проаналізувати ситуацію у сфері захисту прав дітей, забезпечити необхідні умови для їх навчання, виховання і всебічного розвитку. Власне, такі доручення Президента України органам державної влади на місцях в рамках соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України».

 

Заступникам, головам районних державних адміністрацій та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації Георгій Галиць доручив у ці святкові дні відвідати дитячі будинки, школи-інтернати, центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів, притулки для дітей, центри матері і дитини, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу і вручити малечі подарунки. «Маємо привітати з святом Миколая і обдарованих дітей Буковини – переможців учнівських олімпіад, наших юних спортсменів. Найголовніше – наша увага, турбота про найменших буковинців, і всі вони повинні відчути, що не самотні, що про них піклуються. Треба, щоб на Миколая жодна буковинська дитина не залишилася без подарунка», - сказав Георгій Галиць.

 

До відзначення Дня Св. Миколая та вітань малечі перший заступник керівника крайової виконавчої влади запропонував залучити громадські організації, благодійні фонди області та соціально відповідальний бізнес.