Для маленьких буковинців у день Святого Миколая в театрі ім. О.Кобилянської зорганізували театралізоване свято

img 6479   Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая в обласному музично-драматичному театрі імені О.Кобилянської відбулося театралізоване свято для дітей соціально незахищених категорій населення.

Привітав маленьких буковинців з очікуваним святом голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв, який зауважив, що і малеча, і дорослі вірять у здійснення мрій, і сьогодні, у день Святого Миколая, втілюються в життя ці мрії і сподівання.

 

Керівник виконавчої влади краю наголосив, що ініціативи Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» успішно реалізуються на Буковині, зокрема поліпшуються умови навчання та виховання дітей, підвищуються соціальні гарантії і захист їх прав, надається сприяння всебічному розвитку тощо.

 

Михайло Папієв побажав діткам, які взяли участь святі, міцного здоров’я, добра та радості. «Нехай Святий Миколай принесе у кожну родину щиру радість, всепрощення, милосердя і любов, здійснить ваші мрії і благословить на добрі справи, - сказав голова облдержадміністрації, і висловив сподівання, що цьогорічне свято запам'ятається діткам приємними несподіванками, гарним настроєм та неповторними враженнями.