На апаратній нараді йшлося про підсумки соціально-економічного розвитку району та плани на наступний рік

pidsymku   

Сьогодні, 24 грудня, на апаратній нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку йшлося про реалізацію в районі завдань та доручень Глави держави щодо соціально-економічного розвитку району за 2013 рік та перспективи на 2014.

«На виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», соціальних ініціатив Президента України, спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування вдалося вивести район у перші рейтингові місця по області», - зауважив Микола Рощибак. – Незважаючи на труднощі в економічній сфері наш район розвивався зокрема, розширено мережу дошкільних навчальних закладів, створено нові робочі місця, чималі здобутки і в агропромисловому розвитку. Впродовж року вчасно та в повному обсязі здійснювалися соціальні виплати тощо».

Відслідковується позитивна тенденція росту обсягів виробництва промислової продукції. Значного росту досягнуто за рахунок відкриття новостворених підприємств Іспаської філії ТзОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» по добуванню та переробці піщано-гравійної суміші, ТзОВ «Здоровий сон» по виробництву альтернативного виду палива.

Микола Михайлович відзначив, що в наступному році робота районної влади також буде направлена на виконання державних програм та соціальних ініціатив. «Ми повинні докласти всіх зусиль аби успішно завершити поточний рік та зберегти напрацьовані позитивні тенденції у наступному році», - підсумував він.