Про виконання місцевих бюджетів та розробку інвестиційного паспорту Вижниччини йшлося на нараді при керівнику району

komisia   

Сьогодні, 28 квітня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк провів розширену нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ, організацій району, головами місцевих рад.

Йшлося про хід виконання доходної частини місцевих бюджетів району за квітень цього року. Начальник фінансового управління Людмила Кириляк проаналізувала хід виконання місцевих бюджетів в розрізі населених пунктів, правильність планування доходної частини місцевих бюджетів, справлення земельного податку та орендна плата.

В рамках засідання розглянуто питання організації роботи з підготовки інвестиційного паспорту Вижницького району та інвестиційних паспортів населених пунктів району. За словами керівника району сьогодні, основні зусилля повинні бути спрямовані на активізацію роботи щодо залучення інвестицій, покращення інвестиційної привабливості району, участі у Програмах Транскордонного співробітництва.

Про стан охорони праці на підприємствах доповідав директор відділення виконавчої Дирекції фонду соцстраху від нещасних Омелян Семирозум. За його словами, впродовж минуло року зафіксовано 5 нещасних випадки пов’язаних з виробництвом, основними причинами є: несвоєчасне проходження медичних оглядів; невиконання вимог правил техніки безпеки працівниками та керівниками підприємств; неналежне виконання працівники своїх посадових обов’язків тощо.

Також на нараді обговорено організацію заходів з нагоди відзначення в районі Дня Перемоги, футбольного чемпіонату серед населених пунктів району та підготовку і проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

За результатами наради дано ряд доручень.