Розпочато обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

 obgovorennya  

Сьогодні, 26 червня, в районній державній адміністрації відбулося засідання районного організаційного комітету з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, участь в якому взяли керівник апарату райдержадміністрації Руслана Клим, начальник Вижницького районного управління юстиції Петро Василинчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад.

 

 

В ході засідання обговорено методи, строки відповідного обговорення на території району. Руслана Клим поінформувала присутніх про те, що в районі буде проведено 4 кущові обговорення змін до Конституції України, відтак, відбудеться заключне засідання на районному рівні, де буде узагальнено всі пропозиції з метою їх подальшого подання на обласний рівень. Петро Василинчук подав пропозиції щодо проведення з відповідного обговорення круглих столів за участю представників громадських організацій, депутатів місцевих рад, експертів, організацій роботодавців, провести наукові конференції з даної тематики. Також запропонував залучити районну міжвідомчу координаційно-методичну раду з питань правової освіти населення до проведення роботи з роз’яснення змісту змін до Конституції України.

Члени оргкомітету наголосили на необхідності широкого висвітлення усіх заходів, пов’язаних з обговоренням змін до Конституції України у місцевих засобах масової інформації та на офіційних сайтах органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.