Керівник району привітав людей поважного віку та ветеранів

1 жовтня, у Вижницькому районі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку. Участь у церемонії взяли: керівник району Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук, голова районної ради ветеранів Іван Бойко, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Борис Корня, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Войтенко, директор Вижницького територіального центру соціального обслуговування Іван Колотило.

Під час проведення заходу, голова райдержадміністрації розповів ветеранам про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, про виконання місцевих соціальних програм і про благоустрій району в цілому. Зауважив, що вживаються всі необхідні заходи для того, аби люди відчували допомогу та підтримку влади. Громадяни, які звертаються з будь-яких життєво-важливих питань, отримують вичерпні відповіді. До прикладу, за останній рік кількість звернень до райдержадміністрації зменшилося у 2,5 рази, бо ефективніше працюють на місцях. Акцентував увагу на тому, що пріоритетним напрямком діяльності є безпека людей, тому будівництво дамб та укріплення берегів на першому місці, з метою недопущення негативних наслідків повеней попередніх років. Василь Ткачук відзначив, що район з питань соціально-економічного розвитку перебуває на третьому місці в області, а по бюджету ми перші. І такі позитивні зрушення відбулися в усіх галузях. По завершенню виступу, керівник району побажав усім міцного здоров’я та довголіття. Зазначив, що старше покоління і ветерани це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, мудрість.

У ході зустрічі відбулася невимушена бесіда керівника району з головами первинних ветеранських організацій, які могли задати наболівші питання та отримати вичерпну відповідь.

По завершенню, Василь Ткачук спільно з заступником голови районної ради Миколою Гайдуком, головою районної ради ветеранів Іваном Бойко та директором територіального центру соціального обслуговування Іваном Колотолом вручили ветеранам подяки, подарунки та грошову винагороду.