На Вижниччині педагоги відзначили професійне свято

Сьогодні,  у Вижницькому будинку народної творчості та дозвілля педагоги району відзначили своє професійне свято. У фойє відбулася виставка робіт творчих вчителів району, на розгляд гостей свята було представлено вироби з дерева, бісеру, українські вишиванки, картини та авторські збірки. У святковій залі зібралися молоді вчителі, досвідчені педагоги, ветерани праці.

Учителів сердечно привітала заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Тирон, і повідомила, що Вижниччина  по-праву може пишатися своїми педагогами, адже серед них є і  заслужені працівники освіти, заслужені учителі, вчителі-відмінники народної освіти, лауреати премії імені Юрія Федьковича.  Начальник відділу освіти Надія Бучацька, привітавши педагогічний колектив району подякувала вчителям за належну організацію навчально-виховного процесу, за професійну мудрість і жертовність .

За сумлінну працю, високий професіоналізм та творчу майстерність педагоги отримали державні нагороди: почесні грамоти Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, премію імені Юрія Федьковича, спільні грамоти Вижницької районної державної адміністрації та районної ради, подяки відділу освіти та районної профспілки працівників освіти.

Святковий настрій для всіх присутніх створювали виступи вихованців шкіл району. Крім того, в подарунок вчительству виступив вокальний ансамбль «Менестрель», Богословського відділення ЧНУ ім. Ю.Федьковича під керівництвом Ігоря Луцана.