Привітання голови Вижницької райдержадміністрації Василя Ткачука з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

Дорогі наші вчителі!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом. Прийміть земний уклін за мудрість та відданість справі, якій Ви присвятили життя. Зичу щасливої освітянської долі. Нехай і сьогодні, і завжди, в свята і будні не покидає Вас високе почуття причетності до святої справи – становлення молодої особистості нашої держави, вірності своєму покликанні жити і працювати для суспільного блага. Нехай дитячі душі радо зустрічають щоденно Вас і відчувають тепло Ваших душ – великих і добрих!

Освітяни Вижниччини це найбільша та найактивніша частина нашого суспільства. Саме Ваша зважена позиція в усі часи була гарантією миру, толерантності та духовності в нашому краю.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Бажаю міцного здоров'я, добробуту, натхнення, нових творчих ідей, найповнішої реалізації добрих намірів, життєвих планів, щедрої і світлої долі, віри у славне майбутнє країни, непереможного бажання сіяти розумне, добре, вічне! Впевнений, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.