Освітяни Вижниччини відвідали визначні місця краю

З нагоди Дня працівників освіти, цими вихідними, для вчителів Черешенської загальноосвітньої школи було організовано поїздку до Банченського монастиря та дитячого будинку сиріт, де вони мали можливість побувати на службі та помилуватися красою території цього духовного закладу.

Свято-троїцький собор Банченського Вознесенського чоловічого монастиря є одним з найбільших християнських храмів в Східній Європі. Вражають його розміри: висота 56 метрів, довжина - 60 метрів, ширина - 40 метрів. Частина фресок виконана за старовинними технологіями. Варто зазначити, що в храмі –7 вівтарів. Поїздка запам’ятається вчителям надовго тому, що мала повчальний і пізнавальний характер.

Для їхніх колег з Чорногузівського навчального закладу організовано  екскурсійну поїздку Малим Карпатським кільцем. В ході екскурсії було відвідано музей І.Франка у селищі Верховина, підніжжя г.Говерла, лижні спуски та канатну  дорогу у с.Ворохта, Яремчанські пороги-водопади. Кожен із учасників поїздки отримав масу задоволень та приємних вражень від неповторних краєвидів Карпат.