Підбито підсумки оздоровчої кампанії 2012 року

Цього року різними формами відпочинку та оздоровлення охоплено 3 617 дітей шкільного віку. З 28 травня по 15 червня 2012 року на базі 29 шкіл функціонувало 29 пришкільних таборів та 17 таборів праці і відпочинку, в яких мали змогу відпочити 3 200 учнів. Про це повідомили на засіданні районного штабу з питань підготовки та проведення літньої дитячої оздоровчої кампанії 2012 року.

Крім того, впродовж літа на території району діяло 3 оздоровчі заклади: пансіонат «Зелені пагорби», пансіонат «Юність» та пансіонат «Черемош. Як зазначила голова штабу, заступник керівника району Тетяна Тирон, значна увага в першу чергу приділялася організації літнього дозвілля та оздоровлення для дітей, які потребують особливої уваги – це діти сироти і діти позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

При сприянні обласної державної адміністрації діти району мали змогу відпочити у таборах області, Міжнародному дитячому центрі «Артек» та «Молода гвардія». «Цьогоріч на оздоровчу кампанію з обласного бюджету виділили 161 239 грн., а загальна сума коштів з різних джерел фінансування – 948 295 грн.» – повідомила начальник відділу освіти Надія Бучацька.

По завершенню, Тетяна Тирон зазначила, що завдяки злагодженій роботі  районної влади, відділу освіти, відділу у справаї сім'ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації, керівників загальноосвітніх закладів району, директорів оздоровчих установ було досягнуто високий рівень організації літнього відпочинку: залучення до роботи з дітьми досвідчених педагогів, високий рівень харчування, дотримання санітарно-епідеміологічних норм тощо. Кращих працівників було нагороджено спільними подяками районної державної адміністрації та районної ради.