Працівники санітарно-епідеміологічної служби району відзначили професійне свято

На Вижниччині вже стало доброю традицією вітати людей різних професій, і сьогодні напередодні Дня працівників санітарно-епідеміологічної служби прийшли привітати працівників цією галузі: голова райдержадміністрації Василь Ткачук, головний лікар району Тарас Лучик, голови місцевих рад.

Керівник району, у своєму виступі відзначив: «Санітарно-епідеміологічна служба – одна з найважливіших, оскільки саме вона забезпечує збереження здоров’я, а в результаті і життя людей». За багаторічну сумлінну працю, за бездоганне виконання професійних обов’язків, виконавчу дисципліну, окремим працівникам   вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради і грошові винагороди. 

До слів привітання приєднався виконуючий обов’язки начальника санітарно-епідеміологічної служби району Микола Мишковський, який зробив невеличкий екскурс в історію становлення служби, зазначивши, що  вона стоїть на сторожі здоров'я і благополуччя нації, виконує відповідальні завдання по здійсненню державного контролю за санітарно-епідеміологічним станом в суспільстві.

Гарний настрій для всіх присутніх створювали аматори сцени.