Вихованці Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст., Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича та Вижницької школи-інтернат ім. Н. Яремчука стали переможцями районної спартакіади допризовної молоді (ФОТО)

DSC 7777

 

Сьогодні, 10 жовтня, на стадіоні «Черемош» міста Вижниця відбулася районна спартакіада допризовної молоді серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.  

 

На заході побувала заступник голови районної державної адміністрації Клавдія Назаренко, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Галина Чевюк та голова профспілки працівників освіти Ярослав Борсук.

Привітала учасників змагань Клавдія Назаренко. «Стан здоров’я дітей, виховання їх в дусі патріотизму – це ті складові від яких залежить майбутнє держави. Відтак, спартакіада допризовної молоді сприятиме вихованню у підростаючого покоління почуття гідності та поваги до Батьківщини, гордості за минуле України доби «Козаччини», шанобливого ставлення до традицій, - сказала вона. – У свою чергу районна влада робитиме все для того, аби покращити матеріально-технічну базу шкіл, створити сприятливі умови для виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму. Так, найближчим часом завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації та районної ради планується відновити роботу тиру».

Учасники спартакіади змагалися у таких видах: метання гранати, підтягування на перекладині; перетягування линви; стрільба з пневматичної гвинтівки. За результатами напруженої боротьби І місце посіла команда Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – команда Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та ІІІ місце – команда Вижницької школи-інтернат ім. Назарія Яремчука. Переможців було нагороджено Почесними грамотами відділу освіти районної державної адміністрації та Кубками.