Обговорено проблему дезадаптації учнів

На базі Коритненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів з питання соціально-психологічних основ подолання шкільної дезадаптації.

Методист-психолог Олена Дзюрбан та керівник методичного обєднання Руслана Попович ознайомили всіх з алгоритмом роботи районного методобєднання.

Для учнів 1-11 класів проведено заняття на різну тематику. Практичний психолог Коритненської загальноосвітньої школи Марина Семенчук провела тренінгові заняття з профілактики емоційного вигорання педагогів «Все в твоїх в руках».

У ході засідання методоб’єднання, відбувся Круглий стіл, де обговорено результати проведених занять та питання з вивчення процесу адаптації учнів і її впливу на успішність школярів під час навчання. Акцентовано увагу на прояви дезадаптації та причини її виникнення, особливості корекції даного процесу.

По завершенню, затверджено рекомендації для вчителів, батьків та практичних психологів з питань профілактики дезадаптації учнів під час вступу до школи та переходу з початкової до середньої ланки.