Провели майстер-клас по ткацтву

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації комунальний заклад “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” організував майстер-клас по ткацтву для керівників гуртків відповідного профілю позашкільних навчальних закладів на базі Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості.

З хлібом сіллю зустрічаючи гостей в.о.начальника відділу освіти Надія Бучацька та голова райкому профспілки працівників освіти Ярослав Борсук  привітали на Вижницькій землі, в центрі розвитку мистецтва Буковини,  побажали провести запланований день так, щоб славнозвісний, багатий на традиції край запам’ятався надовго. Директор еколого-натуралістичного центру Людмила Головченко подякувала за теплу зустріч та взаємну співпрацю.

Впродовж дня гості району мали можливість побувати на майстер-класах викладачів відділу ткацтва коледжу декоративно-прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка, де ознайомилися з особливостями процесу ткацтва, відвідати музей старожитностей коледжу та гурток "Художнє мистецтво” Вижницької школи-інтернат імені Назарія Яремчука.