Відбулася нарада з керівниками навчальних закладів (ФОТО)

 DSCN2540  

Сьогодні, 24 жовтня, у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району за участю заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко, начальника відділу освіти Михайла Андрича, начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Кириляк, голови райкому профспілки працівників освіти Ярослава Борсука, методистів райметодкабінету та директорів шкіл району.

 

 

Серед чималого переліку питань, одним з основним було забезпечення теплопостачання в закладах освіти району. Станом на сьогодні у всіх школах розпочато опалювальний сезон. Господарська група відділу освіти зазначила, що наявних дров вистачить до січня 2015 року. Відтак, з районного бюджету виділені додаткові кошти та планується вже в листопаді укласти тендерні угоди на закупівлю решти твердого палива.

Також на засіданні обговорено питання щодо організованого підвозу дітей до навчальних закладів. За словами Клавдії Назаренко дане питання перебуває на постійному контролі районної влади і всі проблемні питання буде вирішено першочергово.

Водночас на нараді проаналізовано стан забезпеченості підручниками навчальних закладів району. Як поінформувала методист райметодкабінету Ольга Майстрюк станом на сьогодні шкільні бібліотеки повністю забезпечені підручниками, а в разі необхідності вчителі можуть скористатись електронним репозитарієм підручників.

В рамках засідання також розглянуто питання щодо організації проведення атестації педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році, організації проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та організації методичної роботи в навчальних закладах.

Насамкінець, Клавдія Назаренко звернула увагу присутніх, що у школах району наразі навчається 24 дітей з сімей вимушених переселенців зі сходу держави, які потребують особливої підтримки та уваги з боку педагогічних працівників. Також закликала керівників навчальних закладів підтримувати сприятливий морально-психологічний клімат в колективі.