При Бабинському НВК відкрито дошкільну групу

Цими вихідними відбулося урочисте відкриття дошкільної групи для дітей віком 3-6 років на 24 місця при Бабинському НВК. У навчально-виховному комплексі створено комфортні та сучасні умови для навчання та виховання дошкільнят.

Із відкриттям дошкільної групи жителів села Бабине вітали: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Бауер, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Тирон, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Надія Бучацька, голова районного комітету профспілки працівників освіти Ярослав Борсук, завідувач районного методичного кабінету Євгенія Сторожук, депутати районної ради, директори шкіл району та завідуючі дитячими навчальними закладами. Усі прийшли не з пустими руками, принісши подарунки для дітей, це і новий комп’ютер, принтер, телевізор. Вручено Почесні грамоти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації та грошові винагороди.

На даний час в області функціонує 366 дитячих навчальних закладів, де здобуває дошкільну освіту 30 000 дітей. Загалом протягом цього року на Вижниччині створено 90 місць для дошкільної освіти дітей району.