ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

ATO 

 

Останні осінні дні листопада – дні пам’яті, дні скорботи за тими, хто став жертвами страшних років голодоморів на Україні. У ці дні у навчальних закладах району, бібліотеках, мистецьких школах відбуваються тематичні виставки, презентації, відкриті уроки, демонстрація художніх творів, записів свідчень очевидців.

 

 

Поминальні служби відбудуться у всіх храмах району.

 

Шановні жителі Вижниці та району!

 

21 листопада на залізничній станції міста Вижниці, біля меморіальної дошки репресованих о 12.00 год. відбудеться мітинг-реквієм пам’яті жертв голодоморів.

22 листопада 0 15.00 год. у селі Слобода Банилів біля пам’ятного хреста жертвам голодомору проходитиме мітинг-реквієм «Голод – страшне лихо людства».

22 листопада 0 16.00 год. відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та Всеукраїнська акція «Запали свічку». Запрошуємо всіх жителів Вижниччини долучитися до вищевказаної акції та запалити свічку пам’яті.

Також 22 листопада запрошуємо жителів міста та району прийти о 15.45 год. на площу Героїв Майдану міста і приєднатися до Всеукраїнської акції.

Згадаймо знову і знову ті страшні й трагічні події, які відбулися більше 80 років тому та вшануємо пам'ять всіх, хто став жертвами голодоморів. Пам’ятаємо, і робимо все для того, щоб ніколи знову не повторилися роки лихоліть.

 

Оргкомітет