В рамках туру «Гордімося, друзі, що ми – українці» у Вижниці відбувся концерт на підтримку українського війська

patr pisnja

 

Вчора, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся концерт дуету «Скриня» та керівника студії «Водограй» Святослава Края в рамках туру «Гордімося, друзі, що ми – українці». 

 

Концертний тур організований за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації з метою підтримки бойового духу військових, котрі перебувають в зоні антитерористичної операції.

 За словами керівника туру Святослава Края, артисти виступали в Донецькій та Луганській областях, Маріуполі, у воєнних шпиталях, місцях базування військових і навіть на блокпостах. Співаки привезли з собою світлини з виступів на сході України, та розповіли, що солдати щиро раділи їхньому приїзду та дуже зворушливо сприймали українську пісню. Неодноразово, виступаючи перед військовими, учасники туру наражали своє життя на небезпеку, однак, як запевняють самі артисти, це їх не зупинить і вже є запрошення відвідати ряд інших населених пунктів прифронтової зони.

В рамках концерту було організовано збір коштів на підтримку українського війська, а також відбулась премєра пісні «Я повертаюсь в мамину світлицю».