На нараді з директорами обговорено ряд актуальних питань

У Вижницькому районі відбулася нарада з директорами закладів освіти, за участю голови райдержадміністрації Василя Ткачука, заступника керівника району Тетяни Тирон, начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмили Кириляк, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти Євгенії Сторожук, голови райкому профспілки працівників науки і освіти Ярослава Борсука.

Невідомий об'єкт

На початку засідання очільник району проаналізував динаміку розвитку галузі освіти та відзначив, що за результатами діяльності районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької і Новодністровської міських рад за січень-вересень 2012 року Вижницький район посів перше місце в області.

Основним питанням порядку денного було виконання кошторису в освітніх закладах району за 2012 рік. Крім того, на нараді обговорено ряд питань що стосуються організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2013» та атестації педагогічних працівників району у 2012/2013 н.р.

В ході засідання директорам загальноосвітніх закладів району дано ряд доручень. По завершенню, керівники шкіл мали змогу задати питання, що їх турбують та отримати вичерпні відповіді.